Pazarlama Çevirisi

Uluslararası marka bilinci veya ürün bilinirliği sağlamak için; pazarlama metinlerinin alanında uzman çevirmenler tarafından çevrilmesi büyük önem taşır. Pazarlama çevirisi, ürün ve hizmetleri en iyi şekilde lanse etmeli, yaratıcı ve harekete geçirici özellikte olmalıdır. Tüm bu nitelikleri sağlarken de, kaynak metnin tarzını ve iletişim dilini de korumalıdır. Nest’in alanında uzman pazarlama çevirmenleri, markanızın veya ürünlerinizin global olarak tanınması için doğru yöntemleri kullanır ve marka dilinde tutarlılık sağlar.

Demografi ve Kültüre Uygun Çeviri

Pazarlama metinlerinin çevirisinde kaynak metnin hedeflediği kitlenin kültürel yapısı ve demografisi göz önüne alınmalıdır. Kullanılan ifadeler ve yazım stili, kültürel yapıya uygun ve hedeflenen demografiye mensup bireylerin benimseyebileceği türde olmalıdır. Metinlerin amacına uygun olduğundan emin olmak için çeviriler, uzman editörler tarafından incelenir.

8.610.160+

Kelimelik Çeviri Tecrübesi

2270+

Başarılı Proje

850.000+

Aylık Çeviri Kapasitesi

pazarlama-cevirisi

Alan Bazlı Yetkinlik

Nest Dil Hizmetleri kadrosunda bulunan tercümanlar, alanında deneyimli, konusuna hakim profesyonellerdir. Diğer bir deyişle, Nest ile çalıştığınızda, projelerinizin içerdiği çeviri sektörünüzün kullandığı terminolojiye hakim bir tercüman tarafından yapılır, çeviri alan uzmanlığı ile yorumlanır ve düzeltilir. Gelişim konusunda sınırlara inanmayan, her zaman yetkinliğini bir adım öteye taşıma çabası içerisindeki bu ekip, projeleriniz için istediğiniz yetkinlik ve birikime sahip olmanın yanı sıra, gerektiğinde öğrenmeye de her zaman hazırdır.

Üstün Kalite Yönetimi

Nest ile başladığınız tüm çeviri projeleriniz, iş akışına girdiği ilk andan itibaren titiz bir kalite yönetim sürecine dahil olur. En ufak bir hatanın bile farklı operasyonel sorunlara neden olabileceği bu incelikli işte, kalitenin sağlanması ve sürdürülebilir olması temel ilkelerden biridir. Bu nedenle, Nest bünyesinde bulunan uzman kalite birimleri, proje tesliminden önce farklı teknolojiler ve teknikler kullanarak metinler üzerinde tüm gerekli kontrolleri ve düzeltmeleri sağlamış olacak ve bunu sürdürülebilir hale getirmek amacıyla, Nest veri tabanına markanıza özel gereksinimleri tanımlayacaktır.

Hızlı Teslim

Nest ekibi, günümüz iş dünyasında, belki de en çok ihtiyacınız olan temel değerin “zaman” olduğunun bilincindedir. Bu bilinçle, bütün ekip gerekli dinamizme ayak uydurmak ve size zaman kazandırmak için pratik yöntemlerle süreçleri sonuçlandırmaya çalışır. Teknolojinin tüm imkanlarını kullanan ve eksiksiz proje süreçlerini temel prensip haline getiren Nest, projeleriniz için en kısa zamanda en kaliteli çözümleri sunmak amacıyla, özveriyle ve zamanın değerini anlayan bir bilinçle hareket eder.

2021 © Telif Hakkı - Nest Dil Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.