Hukuki Çeviri ve Yeminli Çeviri

NEST, hukuk çevirileri alanında uzman, yeminli çevirmenlerle çalışarak, hataya yer olmayan bu hassas belgelerin çevirisinin en kısa sürede, en yüksek kalitede ve en uygun maliyetle yapılmasını sağlar. Ayrıca yeminli çeviri ve noter onayı gerektiren belgeler için yalnızca yeminli çevirmen sağlamakla kalmaz, noter işlemlerini de sorunsuz bir şekilde tamamlayarak, belgenin eksiksiz olarak teslimini sağlar.

Hukuki Belgelerde Uzmanlaşmış Çevirmen Ekibi

Hukuki belgelerde uzmanlaşmış  çevirmen ve editör ekibiyle, doğru terminoloji ve jargon kullanımından emin olun.

Terim Listeleri ve Hukuki Stil Kılavuzları

Firmanız için özel olarak hazırlanacak terim listeleri ve stil kılavuzları, belgelerinizde kullanılan dilin tutarlı ve hatasız olmasını sağlar. Bu kılavuzlar sayesinde çeviri metinleri üzerinde harcayacağınız zamanı en aza indirebilirsiniz, maliyetleri azaltabilirsiniz.

Yeminli Çeviri ve Noter Onayı

İhtiyacınız olduğunda Yeminli Çeviri ve Noter Onayı taleplerinizi bize kolayca iletebilirsiniz. Resmi kurumlarda gerekli olan bu prosedürleri, hızlıca tamamlayabilirsiniz.

8.610.160+

Kelimelik Çeviri Tecrübesi

2270+

Başarılı Proje

850.000+

Aylık Çeviri Kapasitesi

yeminli-hukuk-cevirisi

Alan Bazlı Yetkinlik

Nest Dil Hizmetleri kadrosunda bulunan tercümanlar, alanında deneyimli, konusuna hakim profesyonellerdir. Diğer bir deyişle, Nest ile çalıştığınızda, projelerinizin içerdiği çeviri sektörünüzün kullandığı terminolojiye hakim bir tercüman tarafından yapılır, çeviri alan uzmanlığı ile yorumlanır ve düzeltilir. Gelişim konusunda sınırlara inanmayan, her zaman yetkinliğini bir adım öteye taşıma çabası içerisindeki bu ekip, projeleriniz için istediğiniz yetkinlik ve birikime sahip olmanın yanı sıra, gerektiğinde öğrenmeye de her zaman hazırdır.

Üstün Kalite Yönetimi

Nest ile başladığınız tüm çeviri projeleriniz, iş akışına girdiği ilk andan itibaren titiz bir kalite yönetim sürecine dahil olur. En ufak bir hatanın bile farklı operasyonel sorunlara neden olabileceği bu incelikli işte, kalitenin sağlanması ve sürdürülebilir olması temel ilkelerden biridir. Bu nedenle, Nest bünyesinde bulunan uzman kalite birimleri, proje tesliminden önce farklı teknolojiler ve teknikler kullanarak metinler üzerinde tüm gerekli kontrolleri ve düzeltmeleri sağlamış olacak ve bunu sürdürülebilir hale getirmek amacıyla, Nest veri tabanına markanıza özel gereksinimleri tanımlayacaktır.

Hızlı Teslim

Nest ekibi, günümüz iş dünyasında, belki de en çok ihtiyacınız olan temel değerin “zaman” olduğunun bilincindedir. Bu bilinçle, bütün ekip gerekli dinamizme ayak uydurmak ve size zaman kazandırmak için pratik yöntemlerle süreçleri sonuçlandırmaya çalışır. Teknolojinin tüm imkanlarını kullanan ve eksiksiz proje süreçlerini temel prensip haline getiren Nest, projeleriniz için en kısa zamanda en kaliteli çözümleri sunmak amacıyla, özveriyle ve zamanın değerini anlayan bir bilinçle hareket eder.

2021 © Telif Hakkı - Nest Dil Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.