Aşağıdaki Formu Doldurarak Ücretsiz Teklif Alabilirsiniz.

  Teklif Nasıl Oluşturulur?

  Nest Dil Hizmetleri çeviri projelerinin fiyatlandırmasında kelime başına ücret prensibini esas alır. Talebinizin “sayfa başı ücretlendirme” olması durumunda; metnin biçimi, yazıların büyüklüğü (punto) vb. iş yükünü etkileyebilecek parametreler nedeniyle bir adet 12 pt. A4 Kağıt (Sayfa) 180 kelime olarak hesaplanmaktadır. Fiyatlar çevrilmesi istenen metnin içeriğine ve gerektirdiği uzmanlığa göre (Resmi, hukuki belge, teknik belge vb.) değişkenlik göstermektedir.

  • Ücretsiz Teklif İçin Form Doldurulur

   İlk aşamada, solda bulunan teklif formumuzu eksiksiz doldurarak, çevirisine ihtiyaç duyduğunuz belgenin, analiz/projelendirme işlemi için tarafımıza gönderirsiniz. Herhangi bir nedenle teklif formunu kullanamamanız durumunda, info@nestceviri.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

  • Belge Analiz Edilir/Projelendirilir

   Gönderdiğiniz belgeler, seçim yaptığınız uzmanlık alanında tecrübeli çevirmenlerimiz tarafından analiz edilir, proje teslim tarihi hesaplanır ve bilgisayar destekli proje araçları ile benzer/eşleşen kelime indirimleri uygulanarak fiyatlandırma yapılır.

  • Teklif ve Teslim Tarihi İletilir

   Projelendirilen belgelerinize ilişkin teklif metni ve teslim tarihi 2-8 saat aralığında tarafınıza iletilir.

  • Onayınız İle Proje İşleme Alınır

   Teklif, teslim tarihi ve özel gereksinimlere ilişkin incelemenizin ardından, onay vermeniz halinde belge/belgeleriniz 1 saat içinde işleme alınır ve en kısa zamanda tarafınıza teslim edilir.