Nest Hakkında

Nest Dil Hizmetleri 2016 yılında İstanbul’da hizmete girmiş, ana faaliyet alanı, çeviri, yerelleştirme, içerik hizmetleri olan genç ve dinamik bir dil hizmetleri firmasıdır. Nest, kadrosunda sektöre yıllardır emek vermekte olan tecrübeli ve profesyonel iş kültürüne sahip çevirmenler bulundurmaktadır. İş dünyasının ve kişilerin en temel ihtiyaçlarından olan iletişimi, uluslararası platformda ve birden fazla dilde kolaylaştırmayı amaçlayan Nest, kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı çeviri ve içerik hizmeti sağlamayı görev edinmiştir. Nest, müşterilerine sunduğu uygun fiyatlı çözümlerin sağlanmasında en son çeviri teknolojilerini, her biri farklı disiplinlerde uzmanlaşmış yetkin tercümanlarını ve kalite yönetim birimlerini kullanır.

8.610.160+

Kelimelik Çeviri Tecrübesi

2270+

Başarılı Proje

850.000+

Aylık Çeviri Kapasitesi

Neden Nest ile Çalışmalıyım?

Alan Bazlı Yetkinlik

Nest Dil Hizmetleri kadrosunda bulunan her bir tercüman, alanında deneyimli, konusuna hakim bir profesyoneldir. Diğer bir deyişle, Nest ile çalışırken, projeleriniz sektörünüzün kullandığı terminolojiye hakim bir tercüman tarafından çevrilir, yorumlanır ve düzeltilir. Gelişim konusunda sınırlara inanmayan, her zaman yetkinliğini bir adım öteye taşıma çabası içerisindeki bu ekip, projeleriniz için istediğiniz yetkinlik ve birikime sahip olmanın yanı sıra, gerektiğinde öğrenmeye de her zaman hazırdır.

Kalite Yönetimi

Nest ile başladığınız tüm projeleriniz, iş akışına girdiği ilk andan itibaren titiz bir kalite yönetim sürecine dahil olur. En ufak bir hatanın bile farklı operasyonel sorunlara ve kurumsal anlamda prestij kaybına yol açabileceği çeviride, kalitenin sağlanması ve sürdürülebilir olması Nest için temel ilkelerden biridir. Bu nedenle, Nest ekibinin bir parçası olan uzman kalite birimleri, proje tesliminden önce farklı dil teknolojileri ve teknikler kullanarak metinler üzerindeki tüm gerekli kontrolleri ve düzeltmeleri sağlamış olacak ve bunu markanız için sürdürülebilir hale getirmek amacıyla, Nest veritabanına markanıza özel gereksinimleri tanımlayacaktır.

Hızlı Teslim

Alanında uzman ekip, günümüz iş dünyasında, belki de en çok ihtiyacınız olan temel değerin “zaman” olduğunun bilincindedir. Bu bilinçle, bütün ekip gerekli dinamizme ayak uydurmak ve size zaman kazandırmak için pratik yöntemlerle süreçleri sonuçlandırmaya çalışır. Teknolojinin tüm imkanlarını kullanan ve eksiksiz proje süreçlerini temel prensip haline getiren Nest, projeleriniz için en kısa zamanda en kaliteli çözümleri sunmak amacıyla, özveriyle ve zamanın değerini anlayan bir bilinçle hareket eder.

Bugüne kadar bütün projeleri çok hızlı bir şekilde teslim ettiler. Hızlarının yanında kalitenin sabit kalması olağanüstü. Teşekkürler.

Yurtdışı ile yaptığımız tüm işlerde bizi hiç üzmeden, zamanında ve kaliteli işler çıkardılar. Daha uzun bir süre Nest ile çalışmayı planlıyoruz. Rahatlıkla herkese tavsiye ederim.