Yazılım Çevirisi

Yazılım, bilişim ve iletişim teknolojisi sistemlerinin ve ürünlerinin insanlar ve işletmeler tarafından benimsenmesi, dilin ustalıkla ve yaratıcı bir şekilde kullanılmasını gerektirir; kullanılan bu dil ayrıca işletme adına kaynak kullanımı maliyetlerini düşürmeli, bireyler için anlaşılırlığı arttırmalıdır.

Uzmanlaşmış çevirmenlerden oluşan Nest Dil Hizmetleri yazılım çevirisi ekipleri, Yazılım ve IT sektörlerindeki rekabetin farkındadır ve pazarda yalnızca doğru iletişimi sağlayan Yazılım ve IT ürün ve hizmetlerinin tutunacağını bilir.

Web sitelerinden, mobil uygulamalara, CRM ve ERP altyapılarından, İK portallarına; sektörün gelişimini ve eğilimlerini sürekli olarak takip eden Nest Dil Hizmetleri, Yazılım çevirisi ve IT içerikli çeviri projelerinde en doğru, hızlı ve uygun maliyetli çözümleri sunar.

Kurumsal Yazılım Çevirisi

  • ERP
  • CRM
  • HIS, GLIMS, RIS, MIPS, PACS
  • Intranet

Website Çevirisi

Mobil Uygulama Çevirisi

8.610.160+

Kelimelik Çeviri Tecrübesi

2270+

Başarılı Proje

850.000+

Aylık Çeviri Kapasitesi

websitesi-ceviri

Alan Bazlı Yetkinlik

Nest Dil Hizmetleri kadrosunda bulunan tercümanlar, alanında deneyimli, konusuna hakim profesyonellerdir. Diğer bir deyişle, Nest ile çalıştığınızda, projelerinizin içerdiği çeviri sektörünüzün kullandığı terminolojiye hakim bir tercüman tarafından yapılır, çeviri alan uzmanlığı ile yorumlanır ve düzeltilir. Gelişim konusunda sınırlara inanmayan, her zaman yetkinliğini bir adım öteye taşıma çabası içerisindeki bu ekip, projeleriniz için istediğiniz yetkinlik ve birikime sahip olmanın yanı sıra, gerektiğinde öğrenmeye de her zaman hazırdır.

Üstün Kalite Yönetimi

Nest ile başladığınız tüm çeviri projeleriniz, iş akışına girdiği ilk andan itibaren titiz bir kalite yönetim sürecine dahil olur. En ufak bir hatanın bile farklı operasyonel sorunlara neden olabileceği bu incelikli işte, kalitenin sağlanması ve sürdürülebilir olması temel ilkelerden biridir. Bu nedenle, Nest bünyesinde bulunan uzman kalite birimleri, proje tesliminden önce farklı teknolojiler ve teknikler kullanarak metinler üzerinde tüm gerekli kontrolleri ve düzeltmeleri sağlamış olacak ve bunu sürdürülebilir hale getirmek amacıyla, Nest veri tabanına markanıza özel gereksinimleri tanımlayacaktır.

Hızlı Teslim

Nest ekibi, günümüz iş dünyasında, belki de en çok ihtiyacınız olan temel değerin “zaman” olduğunun bilincindedir. Bu bilinçle, bütün ekip gerekli dinamizme ayak uydurmak ve size zaman kazandırmak için pratik yöntemlerle süreçleri sonuçlandırmaya çalışır. Teknolojinin tüm imkanlarını kullanan ve eksiksiz proje süreçlerini temel prensip haline getiren Nest, projeleriniz için en kısa zamanda en kaliteli çözümleri sunmak amacıyla, özveriyle ve zamanın değerini anlayan bir bilinçle hareket eder.

2021 © Telif Hakkı - Nest Dil Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.