Medikal Çeviri

İçeriğin Önemi

Nest, medikal içerikli çevirilerin insan yaşamı açısından öneminin farkındadır. Bu doğrultuda çevirmen ve çeviri işlemi konularında her zaman maksimum özen ve kaliteyi hedeflemektedir. Bir medikal cihazın veya herhangi bir ilacın yanlış kullanılması, insan hayatını sonlandırmaya kadar gidebilecek sonuçlara yol açabilir. Bu noktada uzmanlaştıkları alanlarda çeviri yapan çevirmenlerimiz ön plana çıkmaktadır. Sahip oldukları deneyimi sadece çeviriye değil aynı zamanda kaynak metnin incelemesinde de kullanan kadromuz, sıfır hata hedefinde başarıyla ilerlemektedir.

Nest ve Medikal

Medikal içeriklerin çevirisi Nest’in temel uzmanlık alanlarından biri olmanın yanı sıra, kullanım alanı nedeniyle de farklı bir öneme sahiptir. Nest’in uzman çevirmen ekibi çalışmalarında gerekli olduğu durumlarda akademik destek de alarak sorunsuz ve en doğru çeviri hizmetini sunar. Yalnızca içeriklerin çevrilmesi değil, insan hayatına dolaylı olarak da olsa bir değer katma amacı, Nest’in medikal içerik çevirisine yaklaşımının özetidir.

8.610.160+

Kelimelik Çeviri Tecrübesi

2270+

Başarılı Proje

850.000+

Aylık Çeviri Kapasitesi

medikal-ceviri

Alan Bazlı Yetkinlik

Nest Dil Hizmetleri kadrosunda bulunan tercümanlar, alanında deneyimli, konusuna hakim profesyonellerdir. Diğer bir deyişle, Nest ile çalıştığınızda, projelerinizin içerdiği çeviri sektörünüzün kullandığı terminolojiye hakim bir tercüman tarafından yapılır, çeviri alan uzmanlığı ile yorumlanır ve düzeltilir. Gelişim konusunda sınırlara inanmayan, her zaman yetkinliğini bir adım öteye taşıma çabası içerisindeki bu ekip, projeleriniz için istediğiniz yetkinlik ve birikime sahip olmanın yanı sıra, gerektiğinde öğrenmeye de her zaman hazırdır.

Üstün Kalite Yönetimi

Nest ile başladığınız tüm çeviri projeleriniz, iş akışına girdiği ilk andan itibaren titiz bir kalite yönetim sürecine dahil olur. En ufak bir hatanın bile farklı operasyonel sorunlara neden olabileceği bu incelikli işte, kalitenin sağlanması ve sürdürülebilir olması temel ilkelerden biridir. Bu nedenle, Nest bünyesinde bulunan uzman kalite birimleri, proje tesliminden önce farklı teknolojiler ve teknikler kullanarak metinler üzerinde tüm gerekli kontrolleri ve düzeltmeleri sağlamış olacak ve bunu sürdürülebilir hale getirmek amacıyla, Nest veri tabanına markanıza özel gereksinimleri tanımlayacaktır.

Hızlı Teslim

Nest ekibi, günümüz iş dünyasında, belki de en çok ihtiyacınız olan temel değerin “zaman” olduğunun bilincindedir. Bu bilinçle, bütün ekip gerekli dinamizme ayak uydurmak ve size zaman kazandırmak için pratik yöntemlerle süreçleri sonuçlandırmaya çalışır. Teknolojinin tüm imkanlarını kullanan ve eksiksiz proje süreçlerini temel prensip haline getiren Nest, projeleriniz için en kısa zamanda en kaliteli çözümleri sunmak amacıyla, özveriyle ve zamanın değerini anlayan bir bilinçle hareket eder.

2021 © Telif Hakkı - Nest Dil Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.